Home › Papier en Verzenden › Teken- en Hobbypapier › Tekenpapier › Schetsboek Talens Art Creation 210x300mm witgoud
Schetsboek Talens Art Creation 210x300mm witgoud
Talens Art Creation
Kenmerken & keurmerken
Milieu0005
VNKA0027
Milieu0021
VNKA0752

Schetsboek Talens Art Creation 210x300mm witgoud

FSC
  • •Talens Art Creation schetsboeken zijn stevige hardgebonden schetsboeken die perfect zijn voor tekenen, journaling, urban sketching, veldstudies en meer! Ideaal voor gebruik met potlood, pastel, acryl, gouache, inkt, houtskool en dunne lagen natte media.
  • •Dit schetsboek van 21 x 30 cm, goudgeel bevat 80 vellen van zuurvrij, 140 g/m² papier. Talens Art Creation schetsboeken zijn verkrijgbaar in verschillende maten en kleuren, zodat je het perfecte schetsboek voor jouw behoeften kunt vinden.

Het Talens Art Creation schetsboek is een stevig hardgebonden boek van 21 x 30 cm (A4) in de kleur goud, gevuld met 80 vellen zuurvrij papier van 140 g/m². Het papier is geschikt voor tekenen, journaling, urban sketching en veldstudies. Door de veelzijdigheid is dit schetsboek bruikbaar met uiteenlopende droge en dunne natte media.

  • 80 vellen zuurvrij papier van 140 g/m²
  • Formaat 21 x 30 cm (A4)
  • Stevige hardgebonden uitvoering
  • FSC-milieukeurmerk
  • Gelijmde inbindmethode
  • Wit papier met goudkleurige omslag
  • Geschikt voor potlood, pastel, acryl, gouache, inkt en houtskool

Geschikt voor: Geschikt voor gebruik met potlood, pastel, acryl, gouache, inkt, houtskool en dunne lagen natte media. Toepasbaar voor tekenen, journaling, urban sketching en veldstudies.

Direct leverbaar
Vanaf
€ 11,72
per stuk
€ 14,18 INCL. BTW
Verpakking: 1 stuk
Voordeel bij meer afname
5+ € 11,72

Artikelnummer 914059957
Merk Talens Art Creation
Verpakking 1 stuk
Voorraad 42 op voorraad
elk kwartier bijgewerkt

Schetsboek Talens Art Creation 210x300mm witgoud

  • •Talens Art Creation schetsboeken zijn stevige hardgebonden schetsboeken die perfect zijn voor tekenen, journaling, urban sketching, veldstudies en meer! Ideaal voor gebruik met potlood, pastel, acryl, gouache, inkt, houtskool en dunne lagen natte media.
  • •Dit schetsboek van 21 x 30 cm, goudgeel bevat 80 vellen van zuurvrij, 140 g/m² papier. Talens Art Creation schetsboeken zijn verkrijgbaar in verschillende maten en kleuren, zodat je het perfecte schetsboek voor jouw behoeften kunt vinden.

Past hier goed bij

accessoires en artikelen die bij dit artikel horen
Bestel mee FSC Tekenboek Qrea A5 100gr 80vel Tekenboek Qrea A5 100gr 80vel
€ 5,74 € 6,95 incl. btw
✓ 829 op voorraad
Bestel mee FSC Tekenboek Qrea A4 100gr 80vel Tekenboek Qrea A4 100gr 80vel
€ 7,40 € 8,95 incl. btw
✓ 1642 op voorraad
Bestel mee ISCC PLUS Biobased Fineliner STABILO point 88/10 Qrea  F 10st ass Fineliner STABILO point 88/10 Qrea F 10st ass
€ 9,50 € 11,49 incl. btw
✓ 3199 op voorraad
Bestel mee Biobased ISCC PLUS Viltstift STABILO Pen 68/10 Qrea  M 10st ass Viltstift STABILO Pen 68/10 Qrea M 10st ass
€ 6,70 € 8,11 incl. btw
✓ 2710 op voorraad
Bestel mee Potlood Bruynzeel Rijksmuseum Rembrandt 12 hardhdn Potlood Bruynzeel Rijksmuseum Rembrandt 12 hardhdn
€ 10,38 € 12,56 incl. btw
✓ 88 op voorraad
Bestel mee Kleurpotlood Bruynzeel Design 24st assorti Kleurpotlood Bruynzeel Design 24st assorti
€ 23,92 € 28,94 incl. btw
✓ 13 op voorraad
Bestel mee Gelschrijver Sakura Gelly Roll Moonlight fluor Gelschrijver Sakura Gelly Roll Moonlight fluor
€ 20,05 € 24,26 incl. btw
✓ 38 op voorraad
Bestel mee Actie Aquarelverf Talens Art Creation set 12 kleuren Aquarelverf Talens Art Creation set 12 kleuren
€ 9,05 € 10,95 incl. btw
✓ 184 op voorraad
Bestel mee Actie Gouache Talens Art Creation set 12 kleuren Gouache Talens Art Creation set 12 kleuren
€ 8,34 € 10,09 incl. btw
✓ 49 op voorraad
Bestel mee Uitlopend Duotip Talens Ecoline set 6 stuks basis Duotip Talens Ecoline set 6 stuks basis
€ 28,87 € 34,93 incl. btw
✓ 144 op voorraad
Bestel mee Journal Royal Talens set 8delig paars Journal Royal Talens set 8delig paars
€ 19,93 € 24,12 incl. btw
✓ 27 op voorraad

Goedkoper alternatief

Huismerk · 39% voordeliger
Tekenboek Qrea A4 100gr 80vel Tekenboek Qrea A4 100gr 80vel
€ 7,40
€ 8,95 INCL. BTW

Vergelijkbare artikelen

Vergelijkbaar
Schetsboek Talens Art Creation 120x120mm witgoud Schetsboek Talens Art Creation 120x120mm witgoud
€ 3,87
€ 4,68 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Schetsboek Talens Art Creation 130x210mm witgoud Schetsboek Talens Art Creation 130x210mm witgoud
€ 6,55
€ 7,93 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Schetsboek Talens Art Creation 210x150mm witgoud Schetsboek Talens Art Creation 210x150mm witgoud
€ 6,55
€ 7,93 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Schetsboek Talens Art Creation 210x297mm munt Schetsboek Talens Art Creation 210x297mm munt
€ 12,09
€ 14,63 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Schetsboek Talens Art Creation zwart 21x30 cm Schetsboek Talens Art Creation zwart 21x30 cm
€ 12,09
€ 14,63 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Schetsboek Talens Art Creation 210x150mm blauw Schetsboek Talens Art Creation 210x150mm blauw
€ 6,55
€ 7,93 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Schetsboek Talens Art Creation 210x300mm kraft Schetsboek Talens Art Creation 210x300mm kraft
€ 12,09
€ 14,63 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Schetsboek Talens Art Creation 210x300mm roze Schetsboek Talens Art Creation 210x300mm roze
€ 12,09
€ 14,63 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Schetsboek Talens Art Creation 210x297mm art deco Schetsboek Talens Art Creation 210x297mm art deco
€ 12,09
€ 14,63 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Schetsboek TAC 210x297mm Melkmeisje Schetsboek TAC 210x297mm Melkmeisje
€ 12,09
€ 14,63 INCL. BTW
Cookies op MonsiOffice

Wij gebruiken cookies die nodig zijn om de winkel te laten werken — je winkelwagen, je inlog en je voorkeuren. Die staan altijd aan.

Daarnaast willen we graag bijhouden hoe de site gebruikt wordt: welke pagina's worden bekeken, waarop wordt gezocht, en via welk bedrijf of netwerk het bezoek binnenkomt. Daarmee verbeteren we ons assortiment en onze dienstverlening. Je IP-adres wordt daarbij maximaal 90 dagen bewaard.

Wij delen niets met adverteerders en gebruiken geen cookies van derden voor advertenties.

Cookiebeleid · Privacyverklaring