Home › Schrijven en Hobby › Diverse › Brillen › Zonnebril I Need You +1.50dpt Playa havanna
Zonnebril I Need You  +1.50dpt Playa havanna
I Need You
Kenmerken & keurmerken
CE1

Zonnebril I Need You +1.50dpt Playa havanna

  • •Geniet van helder zicht en stijl met de I Need You zonnebrillen op sterkte, de perfecte combinatie van comfort, bescherming en scherp zicht in elke situatie! Deze kunststof bril heeft een retro desig en is dankzij de springveer voldoende flexibel voor dagelijks gebruik.
  • •Afmetingen: breedte van het montuur 51mm, hoogte van het montuur 42mm, neusbrug lengte 20mm, breedte van het middenstuk in 138mm en pupillenafstand 62mm. Inclusief etui van gerecycled materiaal.

De I Need You Playa is een zonne-leesbril op sterkte +1.50 dpt in de kleur havanna/bruin. Deze kunststof bril combineert een retro design met een springveer, waardoor het montuur voldoende flexibel is voor dagelijks gebruik. De bril wordt geleverd inclusief etui van gerecycled materiaal en biedt scherp zicht en bescherming in één.

  • Zonne-leesbril op sterkte +1.50 dpt
  • Retro design in kleur havanna/bruin
  • Kunststof montuur met flexibele springveer
  • Inclusief etui van gerecycled materiaal
  • Voorzien van CE-markering
  • Geschikt voor dagelijks gebruik
Direct leverbaar
Vanaf
€ 16,40
per stuk
€ 19,84 INCL. BTW
Verpakking: 1 stuk

Artikelnummer 914353177
Merk I Need You
Verpakking 1 stuk
Voorraad 13 op voorraad
elk kwartier bijgewerkt

Zonnebril I Need You +1.50dpt Playa havanna

  • •Geniet van helder zicht en stijl met de I Need You zonnebrillen op sterkte, de perfecte combinatie van comfort, bescherming en scherp zicht in elke situatie! Deze kunststof bril heeft een retro desig en is dankzij de springveer voldoende flexibel voor dagelijks gebruik.
  • •Afmetingen: breedte van het montuur 51mm, hoogte van het montuur 42mm, neusbrug lengte 20mm, breedte van het middenstuk in 138mm en pupillenafstand 62mm. Inclusief etui van gerecycled materiaal.

Nodig bij dit artikel

vullingen en verbruiksmaterialen voor dit artikel
Nodig Brillenpoetsset Montana 2-delig Brillenpoetsset Montana 2-delig
€ 4,13 € 5,00 incl. btw
✓ 77 op voorraad

Past hier goed bij

accessoires en artikelen die bij dit artikel horen
Bestel mee Brillenkoord I Need You 1.2mm assorti Brillenkoord I Need You 1.2mm assorti
€ 11,52 € 13,94 incl. btw
✓ 6 op voorraad
Bestel mee Leesbril I Need You +1.50dpt Lucky bruin-zwart Leesbril I Need You +1.50dpt Lucky bruin-zwart
€ 7,52 € 9,10 incl. btw
✓ 71 op voorraad
Bestel mee Leesbril I Need You +1.50dpt Alex havanna-zwart Leesbril I Need You +1.50dpt Alex havanna-zwart
€ 7,32 € 8,86 incl. btw
✓ 20 op voorraad
Bestel mee Etui I Need You Bobby XL voor brillen grijs Etui I Need You Bobby XL voor brillen grijs
€ 7,47 € 9,04 incl. btw
✓ 35 op voorraad

Groener alternatief

Groener
Zonnebril I Need You +1.50dpt Milan havanna Zonnebril I Need You  +1.50dpt Milan havanna
€ 17,25
€ 20,87 INCL. BTW

Vergelijkbare artikelen

Vergelijkbaar
Zonnebril I Need You +3.00dpt Playa havanna Zonnebril I Need You  +3.00dpt Playa havanna
€ 16,40
€ 19,84 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Zonnebril I Need You +2.50dpt Playa havanna Zonnebril I Need You  +2.50dpt Playa havanna
€ 16,41
€ 19,86 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Zonnebril I Need You +1.00dpt Playa havanna Zonnebril I Need You  +1.00dpt Playa havanna
€ 16,40
€ 19,84 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Zonnebril I Need You +2.00dpt Playa havanna Zonnebril I Need You  +2.00dpt Playa havanna
€ 16,40
€ 19,84 INCL. BTW
Cookies op MonsiOffice

Wij gebruiken cookies die nodig zijn om de winkel te laten werken — je winkelwagen, je inlog en je voorkeuren. Die staan altijd aan.

Daarnaast willen we graag bijhouden hoe de site gebruikt wordt: welke pagina's worden bekeken, waarop wordt gezocht, en via welk bedrijf of netwerk het bezoek binnenkomt. Daarmee verbeteren we ons assortiment en onze dienstverlening. Je IP-adres wordt daarbij maximaal 90 dagen bewaard.

Wij delen niets met adverteerders en gebruiken geen cookies van derden voor advertenties.

Cookiebeleid · Privacyverklaring