Home › Schrijven en Hobby › Cadeau- en Feestartikelen › Speelgoed en Puzzels › Kartonnen speelhuis XL Eenhoorn Bankers Box Play
Kartonnen speelhuis XL Eenhoorn Bankers Box Play
Bankers Box
Kenmerken & keurmerken
Milieu0021
VNKA0885
Milieu0005
VNKA0433

Kartonnen speelhuis XL Eenhoorn Bankers Box Play

FSC
  • •Gemaakt van stevig karton, klaar voor magische avonturen en eindeloos creatief plezier.
  • •Kleur, versier en personaliseer elke centimeter - laat de fantasie stralen!
  • •Perfect voor quality time met het gezin - samen kleuren en rollenspellen spelen.
  • •Gemaakt van sterk FSC®-gecertificeerd karton en eenvoudig op te zetten zonder lijm of gereedschap.
  • •Interactieve deuren en ramen brengen het spel tot leven.
  • •Veilig voor kinderen: afgeronde randen, bedrukt met watergedragen inkten, volledig CE/UKCA-gecertificeerd.
  • •Afmetingen volledig opgebouwd (HxBxD): 121,3x81,3x81,3 cm.

Het Bankers Box Play kartonnen speelhuis XL Eenhoorn is gemaakt van stevig FSC®-gecertificeerd karton en biedt kinderen een basis voor creatief spel en rollenspellen. Het speelhuis kan volledig worden gekleurd, versierd en gepersonaliseerd en wordt zonder lijm of gereedschap opgezet. Met interactieve deuren en ramen en afgeronde randen is het geschikt voor gezamenlijk speelplezier. Opgebouwd meet het huis 121,3 x 81,3 x 81,3 cm (HxBxD).

  • Gemaakt van sterk FSC®-gecertificeerd karton
  • Eenvoudig op te zetten zonder lijm of gereedschap
  • Volledig te kleuren, versieren en personaliseren
  • Interactieve deuren en ramen
  • Veilig voor kinderen: afgeronde randen en watergedragen inkten
  • CE/UKCA-gecertificeerd
  • Afmetingen opgebouwd: 121,3 x 81,3 x 81,3 cm (HxBxD)

Geschikt voor: Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.

Direct leverbaar
Vanaf
€ 33,46
per stuk
€ 40,49 INCL. BTW
Verpakking: 1 stuk

Artikelnummer 914663247
Merk Bankers Box
Verpakking 1 stuk
Voorraad 18 op voorraad
elk kwartier bijgewerkt

Kartonnen speelhuis XL Eenhoorn Bankers Box Play

  • •Gemaakt van stevig karton, klaar voor magische avonturen en eindeloos creatief plezier.
  • •Kleur, versier en personaliseer elke centimeter - laat de fantasie stralen!
  • •Perfect voor quality time met het gezin - samen kleuren en rollenspellen spelen.
  • •Gemaakt van sterk FSC®-gecertificeerd karton en eenvoudig op te zetten zonder lijm of gereedschap.
  • •Interactieve deuren en ramen brengen het spel tot leven.
  • •Veilig voor kinderen: afgeronde randen, bedrukt met watergedragen inkten, volledig CE/UKCA-gecertificeerd.
  • •Afmetingen volledig opgebouwd (HxBxD): 121,3x81,3x81,3 cm.

Past hier goed bij

accessoires en artikelen die bij dit artikel horen
Bestel mee Acrylverf Qrea 120 ml primair geel Acrylverf Qrea 120 ml primair geel
€ 2,44 € 2,95 incl. btw
✓ 994 op voorraad
Bestel mee Plakkaatverf Qrea rood 500ml Plakkaatverf Qrea rood 500ml
€ 2,34 € 2,83 incl. btw
✓ 359 op voorraad
Bestel mee Plakkaatverf Qrea blauw 1000ml Plakkaatverf Qrea blauw 1000ml
€ 3,35 € 4,05 incl. btw
✓ 203 op voorraad
Bestel mee Kwast Qrea synthetisch set à 11 breedtes Kwast Qrea synthetisch set à 11 breedtes
€ 19,97 € 24,16 incl. btw
✓ 36 op voorraad
Bestel mee Kwast Qrea varkenshaar set à 3 breedtes Kwast Qrea varkenshaar set à 3 breedtes
€ 3,47 € 4,20 incl. btw
✓ 201 op voorraad

Vergelijkbare artikelen

Vergelijkbaar
Kartonnen speelbus Bankers Box Play Kartonnen speelbus Bankers Box Play
€ 39,05
€ 47,25 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Kartonnen dinosaurustruck XL Bankers Box Play Kartonnen dinosaurustruck XL Bankers Box Play
€ 33,46
€ 40,49 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Kartonnen piratenschip XL Bankers Box Play Kartonnen piratenschip XL Bankers Box Play
€ 33,46
€ 40,49 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Kartonnen marktkraam XL Bankers Box Play Kartonnen marktkraam XL Bankers Box Play
€ 33,46
€ 40,49 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Kartonnen kasteel XL Bankers Box Play Kartonnen kasteel XL Bankers Box Play
€ 33,46
€ 40,49 INCL. BTW
Vergelijkbaar
Kartonnen openhaard XL Bankers Box Play Kartonnen openhaard XL Bankers Box Play
€ 27,86
€ 33,71 INCL. BTW
Cookies op MonsiOffice

Wij gebruiken cookies die nodig zijn om de winkel te laten werken — je winkelwagen, je inlog en je voorkeuren. Die staan altijd aan.

Daarnaast willen we graag bijhouden hoe de site gebruikt wordt: welke pagina's worden bekeken, waarop wordt gezocht, en via welk bedrijf of netwerk het bezoek binnenkomt. Daarmee verbeteren we ons assortiment en onze dienstverlening. Je IP-adres wordt daarbij maximaal 90 dagen bewaard.

Wij delen niets met adverteerders en gebruiken geen cookies van derden voor advertenties.

Cookiebeleid · Privacyverklaring